Úvodní strana » Na co se nás často ptáte

Na co se nás často ptáte

1. Proč si vybrat právě hliníkové vchodové dveře?

Jednoduše proto, že jsou ze všech v současnosti nabízených možností nejlepší. Hliník je materiál odolávající jak horkým letním dnům, tak naopak i těm mrazivým. Je vysoce stabilní, nehnije, nerezaví a má obecně předpoklady k dlouhé, bezproblémové životnosti.

2. Je hliník pro vchodové dveře nejvhodnější materiál?

Vchodové dveře jsou nejvíce namáhaným otvorovým prvkem v domě, proto musí být masivní, pevné, bezpečné a musí splňovat ty nejnáročnější tepelně izolační parametry. To vše nám hliník jako materiál umožňuje a i v zahraničí tento typ dveří výrazně dominuje.

3. Jaké tvary a barvy má případný zájemce k dispozici?

Dnes se na návrzích a budoucí podobě dveří podílejí přední čeští designéři. V podstatě lze vyhovět požadavkům od klasických tvarů starší městské zástavby až po designové lahůdky moderních novostaveb. V nabídce jsou i dveře celoskleněné, jejichž nosičem je zase hliník.

4. Co jsou celoskleněné dveře?

Konstrukci skleněných dveří tvoří opět hliníkový profil. Rozdíl je pouze v tom, že dveřní výplň je celoskleněná a je složena ze tří dostatečně silných kalených skel. Sklo je stejně jako hliník odolný a stabilní materiál, navíc Vašim dveřím dodá luxusní vzhled.

5. A jaký je výběr barev dveří ?

Nejen barev, tam je nabídka téměř neomezená, ale je možné speciální technologií vyrobit dveře s imitací dekoru dřeva, nebo dokonce obě tyto varianty kombinovat. Vznikají tak originální dveře s atraktivním vzhledem a vysokou přidanou hodnotou.

6. Kde tedy takové dveře může zájemce koupit?

Dveře doporučujeme vybírat a nakupovat vždy od kvalitních dodavatelů hliníkových oken a dveří, není úplně těžké je najít. Rozhodně nepodceňujte získání dostatečných referencí a jako hlavní kritérium pro výběr si neurčujte jen cenu. Dnes jsou ceny stlačeny na minimum a objeví-li se výrobek s cenou nižší, než je cena u většiny zavedených výrobců, pak to většinou znamená odlišnost v kvalitě výrobku. Vchodové dveře mají být generačním, nebo ještě lépe vícegeneračním výrobkem. Doporučuji tedy vybírat pečlivě a odpovídající investicí zajistit dlouhodobou a bezproblémovou životnost vchodových dveří.

7. Pro koho tedy hliníkové nebo skleněné dveře jsou?

Jsou pro každého, kdo chce koupit jednou a mít jistotu v kvalitní výrobek. V široké nabídce jsou modely jednoduché za zajímavé ceny, ale také si může vybrat i ten nejnáročnější zákazník, který chce ode dveří víc, a to například špičkový design, řadu doplňků, prvků bezpečnosti i výjimečnost.

© PERITO s.r.o. | Všechna vyobrazení na tomto webu jsou pouze ilustrační.